Logo Willebroek - terug naar homepagina
Menu
  • Zomer
  • Programma 26_27
    sluit navigatie
    • Brochure 26-27
    • Theater
    • Film
    • Muziek
    • Matinee
    • Familie
    • Humor
    • Vorming
  • Projecten
    sluit navigatie
    • Broeikas
  • Scholen
  • Praktisch
    sluit navigatie
    • Tickets
    • Nieuwsbrief
    • Locaties
    • Parkeren
    • Zaalverhuur
  • VI.BE Lokaal Portaal

TICKETS

RYAN, HET BIJNA HELEMAAL WAARGEBEURDE VERHAAL | Deezillusie

FacebookInstagramYoutube

Kruimelpad

  1. Home
  2. CC De Ster
  3. RYAN, HET BIJNA HELEMAAL WAARGEBEURDE VERHAAL | Deezillusie

RYAN, HET BIJNA HELEMAAL WAARGEBEURDE VERHAAL | Deezillusie

RYAN, HET BIJNA HELEMAAL WAARGEBEURDE VERHAAL | Deezillusie

Elise Bundervoet en Jits Van Belle spelen 'Ryan, het bijna helemaal waar gebeurde verhaal' naar het boek van Pepijn Lievens, geselecteerd door de Leesjury 2024. Een verhaal vol fantasie en spanning, een beetje geluk, een paar kopzorgen, héél veel humor, een grote verliefdheid en een nog groter geheim. Een waterdichte garantie op heerlijk fris en spannend theater!

ELISE BUNDERVOET geniet bekendheid vanwege haar hoofdrol in de iconische BRT-jeugdserie ‘Buiten de zone’. In het theater stond ze op de plank in meerdere NTG-producties, naast werk bij Kollektief D&A, Theater Malpertuis, Theater Antigone, ’t Arsenaal en Compagnie Cecilia. De jongste jaren speelde/speelt ze mee in de tv-series ‘De luizenmoeder’ en ‘Milo’.

JITS VAN BELLE begon haar carrière bij het vaste ensemble van NTGent. Daarnaast was ze ook te zien in jeugdtheaterproducties van figurentheater De Maan, De Sprook en 4Hoog.geselecteerd werd voor het Theaterfestival 2015).

PEPIJN LIEVENS speelde als acteur in verschillende gezelschappen (o.m. De Werf Brugge, HetPaleis) en schreef theaterteksten voor o.m. 4Hoog en Kopergietery. Zijn jeugdtheaterboeken vallen erg in de smaak.

BART MOEYAERT himself vermelde het ‘Bijna waar gebeurd’-verhaal op zijn blog als volgt: “Een fris boek als dit werkt heel goed tegen maagzuur, zeurende knieën en hangende mondhoeken". Auteur en illustrator Edward van de Vendel plaatste het bij zijn leestips en stelde: “Je vliegt als lezer op alle hoogtes van dit boek mee”.

 

AUTEUR: Pepijn Lievens
COACHING: Pepijn Lievens en Paul Ooghe
PRODUCTIE: vzw Deezillusie
 

Voor De Show

Datum

dinsdag 2 maart 2027 om 14:00

Locatie

Gemeentelijke Schouwburg Pastorijstraat 82830 WillebroekAntwerpen België

LEEFTIJD/DOELGROEP

Voor tweede graad lager onderwijs

CC De Ster

Pastorijstraat 12830 WillebroekAntwerp Belgium

Telefoonnummer

03 866 92 00

E-mailadres

cultuur@willebroek.be
Openingsuren
Vandaag
09:00 - 12:30
Vandaag
Open van 09:00 tot 12:30
Morgen
Gesloten
ryan



Deel deze pagina

DelenTweetE-mail
das-willebroeklogo de ster

CC De Ster | Pastorijstraat 1 - 2830 Willebroek | Tel. 03 866 92 00 | E-mail cultuur@willebroek.be

  • Algemene voorwaarden CC De Ster
  • Contact
  • Cookieverklaring
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring
  • Sitemap