BOUGE BOUCHE | Ik versta u
Bouge Bouche | Ik versta u
11e editie
Bouge Bouche is een in 2014 opgestart samenwerkingsproject tussen CBE Open School en CC De Ster waarbij mensen die het moeilijker hebben in onze maatschappij samen komen om te musiceren, te zingen en te bewegen ieder volgens zijn eigen capaciteiten en vermogens. Het project brengt mensen bijeen die elkaar zo beter leren kennen en waarderen.
Voor CC De Ster was de oorspronkelijke motivatie “kansengroepen op een actieve manier betrekken bij de werking van het centrum”.
Waar het project gedurende het eerste jaar eerder een workshop karakter had en resulteerde in een toonmoment voor publiek (Titel: 'Ik ben iemand die hier is') is het de daaropvolgende jaren uitgegroeid tot een echte voorstelling. Het is een vaste waarde geworden in de programmatie van CC De Ster in nauwe samenwerking met CBE Open School en onder begeleiding van een aantal artistieke coördinatoren.
Het project is in permanente evolutie en kent dit seizoen zijn elfde editie.
- Donderdag 29 januari 2026 om 14.00 uur
- Vrijdag 30 januari 2026 om 20.00 uur
Een voorstelling over hoop onder leiding van
- Marjolein Ools (artistieke begeleiding)
- Patricia Van Cutsem (zangcoach)
- Bruno Verheyden (muzikale begeleiding)
Gratis inkom, reservatie verplicht via webshop.willebroek.be of 03 866 92 00
